Daj się poznać

Dodaj fimę do katalogu

Dodaj wpis


Portal iSokolka.eu działający pod adresem internetowym https://www.isokolka.eu należy do firmy Sembilan Partners Piotr Biziuk z siedzibą w Sokółce, Osiedle Centrum 17, NIP: 545-126-84-40, REGON: 052114690. Niniejszy regulamin określa zasady płatności w portalu firmy.isokolka.eu.


§ 1. Składanie zamówienia


Klient może zamówić produkty oferowane w portalu iSokolka.eu (płatne ogłoszenia drobne w kategorii Usługi).

Aby złożyć zamówienie, Klient musi:

  • zarejestrować się i zalogować w portalu iSokolka.eu,
  • wybrać produkt za pomocą opcji „Kup teraz”,
  • wybrać sposób zapłaty,
  • dokonać płatności.

§ 2. Metody płatnościPłatności odbywają się za pośrednictwem firmy PayU S.A. Klient może dokonać zapłaty za zamówione produkty w następujący sposób:

  • poprzez konto PayU;
  • przelewem online poprzez stronę internetową wybranego banku.


§ 3. Warunki realizacji zamówieniaZamówienie jest realizowane automatycznie w momencie dokonania płatności.

 

§ 4. Faktury VAT


Wydawca portalu iSokolka.eu wystawia faktury VAT na zakupione przez Klienta produkty. W tym celu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. e-mail z prośbą o przesłanie faktury VAT. Należy podać: dane firmy (osoby), na które powinna zostać wystawiona faktura, a także numer ogłoszenia dodanego do serwisu.

Faktura VAT zostanie przesłana na podany adres e-mail w wersji elektronicznej, w formacie PDF.


§ 5. Odstąpienie od umowy, rezygnacja z zamówienia


Ze względu na charakter sprzedawanych produktów Klient nie ma możliwości odstąpienia od umowy lub rezygnacji z zamówienia po dokonaniu płatności za produkt.


§ 6. Dane osobowe


Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wydawcę portalu firmy.isokolka.eu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Klient oświadcza, że został poinformowany, że podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mu prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania.